2008 yılından beri faaliyet göstermekte olan ODAKLI GRUP, Denetim, Sınav Ve Belgelendirme, Yayıncılık, Tanıtım, Danışmanlık, Araştırma, Raporlama, Ulusal ve Uluslararası Organizasyon hizmetlerinin yansıra Maden, Jeoloji ve Yazılım gibi Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri sunmaktadır.

Odaklı Grup 2 ulusal yayın, 2 uluslararası yayın ve www.gazeteenerji.net haber portalı ile yayıncılık faaliyetlerini sürdürüyor. Danışmanlık hizmetleri kapsamında iş yaşamındaki psiko-sosyal risk faktörlerini saptamak, bu faktörler ile ilgili önlemler almak ve koruyucu ruh sağlığı çalışmalarını iş yeri kültürünün önemli bir parçası haline getirmek için çalışmalar yürütmektedir. Odaklı Grup, ulusal ve uluslararası organizasyonlar yapmaktadır. Sunduğu yenilikçi hizmet ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde yerini almış olup, iş dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek profesyonel kadrosuyla üstün hizmet vermektedir.

Odaklı Grup 2023 yılı için etkinlik takvimi;

* 6. Ankara İç Tesisat Buluşması 25 Şubat 2023 tarihinde Teknoparka Ankara’da gerçekleşecektir.
* Karadeniz İç Tesisat Buluşması 8 Mart 2023 tarihinde Ordu Kültür Sanar Merkezi’nde gerçekleşecektir.
* YTÜ Enerji Kariyer Zirvesi 15-16 Mart 2023 tarihinde YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir.
* UTES Ankara 5 Nisan 2023 tarihinde Teknoparka Ankara’da gerçekleşecektir.
* MEKTES’23 ( Mekanik Tesisat Zirvesi ) 10-11 Mayıs 2023 tarihinde YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir.
* 5. İstanbul İç Tesisat Buluşması 20 Eylül 2023  tarihinde YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir.
* 2. İzmir İç Tesisat Buluşması 15 Kasım 2023 tarihinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecektir.